Omikron’la yeni nesil Led Aydınlatma Çözümleri

Yeni Nesil Çözümler

Aydınlatma Sektörünün lideri konumuna gelen led aydınlatma teknolojisi sayesinde;

– Usta görünürlüğü
– Görsel konforu
– Estetik
– Minimum enerji tüketimi açısından uygulanması mümkün olan en iyi aydınlatmayı sağlamak amacıyla tasarlanmıș güvenilir led ürünleri sunarak olağanüstü bir değer sunuyoruz.

cat1

Tecrübe Fark Yaratır

Omikron LED armatür tasarımı ve üretimi hakkında diğer standart aydınlatma firmalardan çok daha fazla deneyime sahiptir. Led ürünlerinin geliștirilmesinde çok daha fazla sistematik çalıșır ve planlıyız.

cat2

Geleceği Özenle Resmediyoruz

Tüm ürün çözümlerinde ve üretim tekniklerinde ve yaptığımız ișlerin tamamında tüm yönleriyle teknolojiyi geliștirmekte kararlıyız. Hedefimiz Türkiyenin yeniliklere anında sahip olabilmesi.

cat3

Yatırımlarınızı Koruyoruz

LED Armatürlerimiz UL/CE onaylı bağımsız laboratuvarlar da test edilmiș en iyi ve en güvenilir ürünlerin arasında kendini ispatlamıș olarak CE ve UL standartlarında listelenir.

cat4

Ürünlerimizin Arkasındayız

Güçlü servis ekibimiz ile 10 yıla kadar garanti süresi ile tüm LED armatürlerimizin arkasındayız. Sektördeki uzmanlık ve deneyimimiz ile Omikron logosuna sahip led aydınlatma ürünlerimizin tümünü aydınlatma uygulama ihtiyaçlarınızı en doğru ve güvenilir șekilde karșılayacak biçimde müșterilerimize sunuyoruz.

tr_TRTurkish