Omikron'u Farklı Kılan Zeka

zek1

En verimli LED armatürler

Değișen sürücü akım seçenekleri, yüksek performanslı ledler ve eșsiz bir ısı yönetimi ile Omikron led aydınlatma ürünleri muazzam bir performans yakalıyor. Hedefimiz en hızlı geri ödemeyi sağlamak için en düșük güçte en yüksek lumen değerlerini yakalamak.

zek2

Mühendislik zekasıyla Optik Tasarım

Düz optik dereceli temperli cam lensi, yüksek verimlilikte hassas reflektörün ve LED in üstün dıș görseli ve ıșık yerleșiminin eșsiz kombinasyonuyla bir araya topluyoruz. Kullanılan özel malzemeler ile standart cam ve elektrik aksam korunmasına göre 4 kat daha dayanıklı ürünler üretiyoruz. IP67 destekli optik tasarımlarımız ile yüksek ıșık geri verimi ve renk tutarlılığı sağlıyoruz.

zek3

Akıllı Termal Kontrol

Omikron’un eșsiz ISI Yönetimi, tasarımı mümkün olan en düșük iç çalıșma sıcaklıklarını olușturmak için optimum sistem verimliliğini sağlar. Gövde dizaynları maksimum yüzey alanı ve hava teması prensiplerine uygun olarak tasarlanır. Armatür güvenli bir çalıșma sıcaklığına ulașana kadar gerektiğinde %5 lik dilimlerle armatür sıcaklığını otomatik olarak düșürür. Armatürün potansiyel așırı ısınma durumunu kontrol etmek cihazın ömrünü arttırır.

tr_TRTurkish