Hakkımızda

Omikron ile Doğru ve Güçlü Çözümler

Omikron Elektronik A.Ș. olarak müșterilerimizi  yaptığımız her șeyin merkezinde yer alırız.  Müșterilerimizin hedeflerini ciddiye alır ve onların bașarılarını kendi bașarılarımız olarak değerlendiririz.

Kurulduğu günden bugüne, müșterilerimize olan bağlılığımız ve mükemmeli yakalamak için sarfettiğimiz çaba Omikron’un kurumsal kültürünün temelini olușturur. Biz en yüksek kalitede üretilen uluslararası standartları așan armatürlerimizi tasarım,ișçilik,kalite, performans ve enerji verimliliği gibi standartlarla destekliyoruz. Müșteri beklentilerini așmak için en son aydınlatma teknolojilerini kullanıyor ve üstün bir müșteri servisi sunuyoruz. Dürüst ve etik iș uygulamalarıyla bu hedeflerle vizyonumuzu belirliyoruz.

Geçtiğimiz 10 yıl boyunca, bu hedefler doğrultusunda sabırla çalıșarak yenilik, kalite ve performans kriterlerini sürekli güncelleyerek sürekliliği olan bir ürün gamını müșterilerimize sunduk. Bu katolog içerisinde sunulan Led ürünleri bu çalıșmanın büyük bir göstergesidir. 2009 yılında üretmiș olduğumuz ilk led armatürden bu yana, mühendis kadromuz enerji verimliliği, aydınlatma kalitesi ve tasarımında yeni kilometer tașlarını belirlemek adına çalıșmalarına tüm özverileriyle devam etmiștir.

Bünyemizdeki tüm led aydınlatma çözümleri müșterilerimize tam bağlılığımızın en büyük göstergesidir. Özel satıș ve destek ekipleriyle olușan geniș ürün yelpazemiz siz değerli müsterilerimizin farklı ihtiyaçlarını desteklemeye devam etmektedir. Omikron aydınlatma ürünleri ile aradığınızı tam olarak bulabileceğinizi umuyoruz ve bunu yaptığınızda tüm Omikron ailesi ihtiyaçlarınızı karșılamak için herzaman hazır olacak.

0
Sektörde yıl
0
Tamamlanan Proje
0
Toplam Enerji Tasarrufu kw
tr_TRTurkish