True; Product Selection, Design, Production

Yeni Nesil Çözümler

Entegre LED aydınlatma üreticisi olarak, ürünlerimizi değer odaklı tasarım felsefesiyle tasarlıyor ve meydana getiriyoruz. Fiyat avantajı ve enerji verimliliği en üst seviyede, güvenilirliği yüksek, üretimi mümkün ürünleri sunmak için mühendislik tasarımı, kompanent dizaynını ve üretimi birleștiriyoruz.

dogru1

Kaliteli Sonlandırma Prosesi

Omikron mükemmelliği aradığı tüm ürünlere, üretim așamalarında yaptığı gibi sonlandırma prosesinde yüksek kalite standartlarını uygulamaktadır. Her Omikron ürünü, elektrostatik toz boya veya eloksal, nikel vb. kaplama prosesiyle sonlandırılır. Ürünlerimiz üzerinde kullanılan tüm Kaplama ve boyalar zorlu hava koșullarına karșı dayanıklı ve tam beș yıl garantilidir.

dogru2

Akıllı Tasarım

Omikron deneyimli mühendis kadrosu zeki dokunușlarla optimum sistem verimliliği için tüm iç ve dıș koșulları değerlendirerek tasarlar. Yapılan her ürün aydınlatma uygulamasının tüm özellikleri değerlendirilerek dizayn edilir.

dogru3

Güzellik Zekayla Buluștu

Șık çağdaș ve geleneksel ürün tasarımları, șık bir armatürde teknolojik ve sofistik yeniliklerle harmanlanmıș güçlü bir dizayna ișaret eder. Bu ürünler kendilerini ince çizgileri ve mimari stilleriyle öne çıkarırlar. Omikron aydınlatma ürünleri bu özellikleri ile tüm alanlara uygun olacağına emin olabilirsiniz.

en_USEnglish