Lighting Control

Aydınlatma Kontrolü Parmaklarınızın Ucunda

Entegre LED aydınlatma üreticisi olarak, ürünlerimizi değer odaklı tasarım felsefesiyle tasarlıyor ve meydana getiriyoruz. Fiyat avantajı ve enerji verimliliği en üst seviyede, güvenilirliği yüksek, üretimi mümkün ürünleri sunmak için mühendislik tasarımı, kompanent dizaynını ve üretimi birleștiriyoruz.

acontrol1

Dünün Dünyasında;

-Dıș aydınlatmalarınız 12 saat boyunca açık kalıyordu!
-Ișıklarınız açık mı, kapalı mı veya arızalı mı bilemiyordunuz?
-Yanan bir lamba veya bozuk bir lamba vardı, israf edilen para ve enerji vardı…

acontrol2

Bugün - Hiçbiri uygun değil.. Ve șu ana kadar farklı satıcılardan kablosuz kontrol cihazları ve LED armatürler bulmalıydınız.

Omikron Mühendislik kablosuz kontrolleri ile armature entegre ürünlerin tasarımlarına bașladı. Bu sistem kullanıcılarına dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan erișim izni sağlayacak bir yapıda olacak. Bilgiyi kolay elde etmenin ne kadar çok kazandıracağını, erken haberdar olmanın farkını ve geri dönüșüm teșvik programlarından nakit destekler kazanmanın ne kadar kolay olacağını hayal edin. OMİKRON geleceğin marketinde anında bilgi ve erișim izni veren yeni nesil LED aydınlatma armatürleri için çalıșıyor.

acontrol3

OMİKRON Kontrol OMİKRON LED

Tasarımı üretimi ve teslimi ile entegre bir sistem. Birleșenerin uyumunu sağlamak için sistem testi. Güvenliği ve güvenilirliği sağlamak için sertifikalı sistemler. Yerinde kurulum ve farklı maliyetleri azaltmak için montajlı ve Omikron fabrikasından teslimat.

OMİKRON; Verimlilik, Değer ve Güvenilirlik için doğru kaynak.

Peki neden kontrolleri ekliyoruz? Bazı hızlı cevapları sıralayabiliriz – çevre yönetimi, para tasarrufu ve esneklik gibi. Daha fazlası ise 60% tan daha fazla enerji tasarrufu, müșterilerimizin çoğu ıșığın görünümü ve hissedilmesinde çok ciddi bir iyileșme farkedilecek. Bunlar Omikronun entegre kontrollerini eklemeden önce mümkün olmayan çevre etkileridir. Bu içerikler bölgedeki insanların rahat uyuyabilmesi için iș saatlerinden sonra ıșığın düșürülmesini sağlar. Tüm aydınlatmaları kontrol etmek için ıșık sensörleri ekleyebilir aydınlatmak istediğiniz bölgeyi istediğiniz güvenli seviyede aydınlatabilirsiniz. Omikron ürünleri ile tüm ıșıkları kontrol altında tutarsınız ve nezaman nereyi aydınlatmak isterseniz o anda o bölgeyi aydınlatırsınız.

once
sonra
en_USEnglish